ליעוץ מקצועי חייגו
1-700-70-10-80
 
מצלמות
עדשות
מצלמות וציוד וידאו
סטודיו
אביזרים
אקסטרים
סלולר מסכים ומחשבים
 
0
0

אודות החברה

אתר קאמרה ישראל הוא חלון הראווה של  רשת חנויות קאמרה בישראל מתמחה בציוד צילום ,מצלמות ,וידאו ומעבדות תיקון הטובות והמתקדמות בישראל . 
קאמרה כבר בת 68 והיא אחת מחנויות הצילום הוותיקות ביותר בישראל . 

 אתר קאמרה ישראל הוקם בשלהי שנת 1998 .אתר קאמרה הוא אתר הצילום,הראשון והגדול במדינה .האתר מכיל פורטל תוכן ,כתבות , פורום צילום , תערוכות , חנות מצלמות , שירותי צילום , פיתוח תמונות ועריכת אלבומים , קורסי צילום והדרכות .
כל יבואני הצילום המובילים  בישראל בחרו בקאמרה להיות המובילה , כל המוצרים המועלים הינם בהיתר היבואנים הרשמיים והמחירים באתר מהווים המחירון הרשמי של המצלמות בישראל . 
האתר נמצא בבעלות קבוצת 4h אשר לה מוניטין וותק משנת 1952 . בשנה זו החל נסים חכם את פעילותו בישראל תחת עסק מהוותיקים בישראל הנושא את שמו עד לימים אלו בשם "פוטו נסים" בירושלים.
בבעלות הקבוצה היום יש רשת חנויות בפריסה ארצית ,הקבוצה מחזיקה בזיכיון בלעדי לשיווק של מוצרי Leica , Tamrac, ThinkTank, Benro , kenko, LensBaby, Tamron, Induro , Velbon , Reflecta , Braun , Tenba , Nikon וכן מובילה 
בפועל את מכירות מותגי הצילום המובילים   Canon , Godox , Zeies , Olympus ,Sigma  , Fuji , Kodak , Sony, Panasonic ועוד אחרים .   
 

משרדי החברה הראשיים , מרכז הלוגיסטיקה ומעבדות התיקונים ממוקמים בקריית היי טק אשר בהר חוצבים בעיר ירושלים.
מוצרי החברה אשר מופיעים באתר מרביתם מובאים אליכם על ידי מיטב ספקי ויבואני הצילום הגדולים  בארץ ובעולם  ונהנים הן  מתמיכה של קאמרה וכן במעבדות התיקונים המוקמות במטה החברה.
מעבדות קאמרה מציגות רמת תיקון מהגבוהות ומהמהירות והאיכותיות בישראל.  במטה הקבוצה ממוקמים מחסנים , שירות לקוחות ומוקד מכירות יחד עם מרכז תמיכה  call-center מהמתקדמים בישראל. 
לחברה מערך שירות מוביל ונתמך בכל מערכות המידע המתקדמות עם מערכת שירות CRM ומערכות ניהול אשר מתממשקות באמצעות תוכנת finansit pro מהתוכנות ERP המתקדמות בישראל.
לצורך כך הקימה קאמרה מוקד חירום המיועד למקרים דחופים מעבר לשעות הפעילות הרגילות וגם לבעיות שירות באמצעות דף הפייסבוק של החברה בהודעות . 
 
עם לקוחות החברה נמנים מרבית משרדי הממשלה , משרד הביטחון ואירגונים גדולים ומאות חנויות ברחבי הארץ.
 

הבהרה:   למען הסר ספק ועל מנת למנוע מחקיינים משימוש בשם קאמרה , נבהיר כי קאמרה יש רק אחת יחד עם סניפיה , כך שכל שמות העסקים או אתרי אינטרנט נושאי השם קאמרה יחד עם כל תוסף אחר אינם שייכים או משתייכים לקאמרה .  
למען הסדר הטוב נאיר ונדגיש כי לקאמרה אין סניף ברעננה או ברמת השרון או בבני ברק או בפתח תקווה .  


מטה הקבוצה :
קרית המדע 4 , הר חוצבים , ירושלים
הנהלה - 02-5880666
שירות לקוחות ,תיקונים ומרכז הזמנות ארצי : 9:00- 17:00 טלפון : 1-700-701-080
לרשימת סניפי הרשת לחץ כאן
ל
יצירת קשר לחץ כאן 
 
ליצירת קשר באמצעות דף הפייסבוק  לחץ כאן 

 
 
 
בברכה,
רוני חכם
מנכ"ל הקבוצה